............................... ...............................

سریال مرز خوشبختی
سریال مرز خوشبختی | خلاصه داستان و بازیگران | زمان پخش و تکرارReviewed by Alinet on Nov 23Rating:

برچسب ها:سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی نوروز 96,سریال های نوروز سال 96,دانلود سریال مرز خوشبختی,زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی,تیتراژ سریال مرز خوشبختی,خلاصه داستان سریال مرز خوشبختی, بازیگران سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی شبکه 2,زمان پخش سریال مرز خوشبختی,ساعت پخش سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی شبکه دوم,خلاصه داستان و بازیگران سریال مرز خوشبختی + عکسها,عکس بازیگر سریال مرز خوشبختی ,جزییات ساخت سریال مرز خوشبختی شبکه دو در نوروز 96,بازیگران سریال “مرز خوشبختی” +زمان پخش و خلاصه داستان ,دانلود آهنگ تیتراژ سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی نوروز سال 96,سریال نوروزی مرز خوشبختی,

مرز خوشبختی سریال نوروزی شبکه 2 + بازیگران و خلاصه

.

سریال مرز خوشبختی ، نوروز 96

مرز خوشبختی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی مهران رسام سریالی برای نوروز 96 از شبکه دو سیما است .

سریال مرز خوشبختی در نوروز می آید

.

سریال مرز خوشبختی نوروز سال 96

حسین سهیلی زاده کارگردان موفق سینما و تلویزیون کشورمان سریال مرز خوشبختی را برای نوروز 96 در دست تولید دارد . مهران رسام تهیه کنندگی این سریال نوروزی را برعهده دارد. مرز خوشبختی داستان چند جوان است و به بیکاری و مهاجرت معکوس می پردازد. سریال فضایی شاد و جوانانه دارد چون همه بازیگران جوان هستند. بخشی از کار به دلیل مهاجرت یکی از شخصیت ها از تهران به شهرستان در محلات می گذرد.

سریال «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده که برای نوروز 96 ساخته می شود این روزها در حال تصویربرداری است.

این پروژه ادامه تصویربرداری فاز دوم مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده در لوکیشن شهریار مقابل دوربین می رود.

این سریال با ایفای نقش بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمالزاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهانزاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط خواه، رضا یزدانی، جواد زیتونی و عباس محبوب آماده پخش نوروزی در 15 قسمت از شبکه دو سیما می شود.

امیرحسین آرمان در سریال مرز خوشبختی

سریال مرز خوشبختی

علی لهراسبی خواننده تیتراژ پایانی مجموعه تلویریونی «مرز خوشبختی» است و مزرعه گل، گلخانه، بیمارستان و آموزشگاه و… از جمله لوکیشن های این سریال محسوب می شود.

در خلاصه داستان سریال آمده است:قصه چهار جوان را روایت می کند که یکی از آنها به عنوان شخصیت محوری این قصه با قرار گرفتن در موقعیت های جالب و مفرح مجبور می شود قبل از آغاز سال جدید از تهران به شهر محلات سفر کند.

کاراکتر اصلی قصه، جوانی شهرستانی است که برای تحصیل به تهران می آید و جزو نخبگان علمی می شود. او به خواهر دوستش که در یک طلافروشی کار می کند علاقه دارد اما پدر دختر راضی به این وصلت نیست…

به طلا و تلاش و عشق… جوان و گُل و گِل… همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت می رسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخاب هاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و درسوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست و انتخاب نهایت خوشبختیست.

از جمله عوامل دیگر این سریال عبارتند از تهیه کننده:مهران رسام، جانشین تهیه کننده:مجید پرکار رضاییه، مشاور پروژه:علی اصغر آزادان، نویسنده:علی خودسیانی، مدیر تصویربرداری:علیرضا رنجبران، تدوین:امین عابدی، مدیر صدابرداری:مهدی آزادی، آهنگساز:آرمان موسی پور، مدیر تولید:شاپور دلدار، طراح صحنه و لباس:سارا صفری، طراح چهره پردازی:سحر موسوی، مدیرتدارکات:اصغر پسندپور، صدابردار:علی ظهوری، مدیر برنامه ریزی:فرشاد ارج، دستیار اول کارگردان:امین محمودی، منشی صحنه:نوشا عبدالله زاده، دستیاران کارگردان:عارف ابراهیمی، شایان سید محمود، دستیار اول فیلمبردار:رسول تنهایی، دستیار اول صحنه:علی جعفردوست، تصویربردار پشت صحنه:امیر ژوبین، عکاس:ارمغان رسام، مدیر روابط عمومی:آیدین نادری.

منبع : مهر 

برچسب ها:سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی نوروز 96,دانلود سریال مرز خوشبختی,زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی,تیتراژ سریال مرز خوشبختی,خلاصه داستان سریال مرز خوشبختی, بازیگران سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی شبکه 2,زمان پخش سریال مرز خوشبختی,ساعت پخش سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی شبکه دوم,خلاصه داستان و بازیگران سریال مرز خوشبختی + عکسها,عکس بازیگر سریال مرز خوشبختی ,جزییات ساخت سریال مرز خوشبختی شبکه دو در نوروز 96,بازیگران سریال “مرز خوشبختی” +زمان پخش و خلاصه داستان ,دانلود آهنگ تیتراژ سریال مرز خوشبختی,سریال مرز خوشبختی نوروز سال 96,سریال نوروزی مرز خوشبختی,

error: Content is protected !!

.

Xclose