............................... ...............................

تأیید حکم اعدام بابک زنجانی

بابک زنجانی
تأیید حکم اعدام بابک زنجانیReviewed by Alinet on Dec 3Rating:

برچسب ها:بابک زنجانی اعدام میشود ,علت اعدام بابک زنجانی,حکم اعدام بابک زنجانی,اعدام بابک زنجانی,اعدام بابک زنجانی,عکس اعدام بابک زنجانی,علت اعدام بابک زنجانی,دانلود فیلم اعدام بابک زنجانی,اعدام بابک زنجانی آپارات ,حکم اعدام بابک زنجانی,بابک زنجانی اعدام می شود ,زمان اعدام بابک زنجانی,دیوان عالی حکم اعدام بابک زنجانی را تایید کرد,حکم اعدام بابک زنجانی تایید شد,ماجرای اعدام بابک زنجانی,جزییات اعدام بابک زنجانی,دلیل اعدام بابک زنجانی,

تأیید حکم اعدام بابک زنجانی

.

اعدام بابک زنجانی

معاون نظارت دیوان عالی کشور از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی در شعبه رسیدگی کننده در دیوان عالی کشور خبر داد.

غلامرضا انصاری معاون نظارت دیوان عالی کشور در گفت‌وگو با فارس، با اعلام این خبر گفت: شعبه بررسی کننده پرونده بابک زنجانی پس از بررسی‌های انجام شده حکم صادر شده از سوی دادگاه انقلاب را تأیید کرد.

وی افزود: در خصوص متهمان ردیف دوم و سوم این پرونده شعبه بررسی کننده حکم صادر شده را نقض کرده است.

انصاری گفت: با توجه به نقض حکم دو متهم دیگر پرونده این پرونده به شعبه هم عرض خواهد رفت.

بازداشت متهم در سال 92

اولین روزهای زمستان سال گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر بدهکاری یک میلیاردر جوان به دولت.

بدهی رقمی معادل 2 میلیارد یورو بود که گفته می‌شد بابک زنجانی در جریان خرید و فروش نفت به این میزان به وزارت نفت بدهکار شده است.

پس از حدس و گمان‌های مختلف درباره این پرونده در روز 8 دی ماه همان سال دادستان عمومی و انقلاب تهران مدعی شد پرونده این فرد در دادستانی تهران مفتوح است.

تنها یک روز پس از این اظهار نظر حجت الاسلام محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: بابک زنجانی بازداشت شده است.

بررسی‌ها درباره دستیابی به نوع اتهامات این فرد و همچنین نحوه رسیدگی به این پرونده ادامه داشت تا اینکه مشخص شد همان بدهی نفتی عامل بازداشت بابک زنجانی شده است.

در خبرهای تکمیلی آمده بود که این فرد پرونده اش از سوی سازمان بازرسی کل کشور تکمیل شده و به واسطه بیم از فرار وی بازداشت شده است.

نگهداری بابک زنجانی در سلول 12 متری با یک چشمه توالت

اما خبرهایی هم درباره نحوه نگهداری این فرد در زندان اوین از سوی برخی رسانه ها منتشر شده بود که حکایت از آن داشت وی امکانات خاصی را در اختیار دارد.

با توجه به این اخبار به سراغ یکی از مسئولان دستگاه قضایی رفتیم تا از وی درباره این شایعات پرس و جو کرده و آخرین اطلاعات را به دست بیاوریم.

این مقام آگاه در پاسخ به فارس گفت: بابک زنجانی با توجه به قراره صادر شده تحویل زندان اوین شده است و در انفرادی به سر می برد.

وی ادامه داد: همه اطاق‌های نگهداری متهمان 12 متری است و یک چشمه توالت در آن قرار دارد تا برای فرد بازداشت شده مشکلی به وجود نیاید.

این مقام مسئول با رد اختصاص هرگونه امکانات ویژه به بابک زنجانی گفت: با این فرد هم همچون سایر زندانیان و بازداشت شدگان رفتار می شود.

پس از این اظهار نظر‌ها و اطلاعات به دست امده بار دیگر محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور در حاشیه همایش مدیریت کیفیت خدمات ارائه شده از سوی ناجا در جمع خبرنگاران گفت: این فرد به دولت بدهکار است.

وی ادامه داد: تمام تلاش دستگاه قضایی کشور این است که پولها به کشور بازگردد و اموال به خزانه برگردد.

سخنگوی قوه قضاییه در همان مصاحبه خبری با اشاره به اینکه همه اقدامات لازم برای بازگرداندن پولها به خزانه در حال انجام است گفت: این فرد لیست اموال و دارایی‌هایش را اعلام کرده است.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که اموال داخلی این فرد تکافوی بدهی‌اش را می‌کند.

اما بار دیگر محسنی اژه‌ای در پنجاه‌وهشتمین نشست خبری خود گفت: لیست اموال و دارایی‌های بابک زنجانی را به وزارت نفت داده‌ایم و منتظر تصمیم آنها هستیم.

دولت پول نقد داده است پول نقد هم میخواهد

اما این اظهارنظر‌ها به همین جا ختم نشد و روز گذشته حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری کشورمان در نشست خبری خود با اشاره به ابعاد مختلف پرونده بابک زنجانی از حساسیت دولتی‌ها برای بازگرداندن اموال خبر داد.

وی مدعی شد دولت خانه و زمین و ماشین به دردش نمی‌خورد و باید عیناً پول نقد به خزانه کشور بازگردد تا بتوان با ان بخش اقتصادی کشور را رونق بخشید.

هر چند پورمحمدی گفت: اگر واقعا پول نقدی در کار نباشد ما مجبوریم به لنگ کفش در بیابان هم بسنده کنیم و این اموال را بگیریم.

به گفته پورمحمدی بدهی بابک زنجانی 8500 میلیارد تومان است که اگر قرار بود میان مردم پخش شود به هر ایرانی 110 هزار تومان می‌رسید.

بابک زنجانی صداقت ندارد

دادستان کل کشور در روز 12 اسفند همان سال با بیان اینکه بابک زنجانی صداقت ندارد از اعزام هیأتی به کشور مالزی برای بررسی اموال وی خبر داد.

محسنی اژه‌ای گفت: البته نکته حائز توجه این است که متأسفانه بر اساس گفته‌های مسئولان پرونده، این فرد صداقت نداشته و همکاری لازم را با مسئولان ندارد.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: او مدعی شده بود در اندونزی بانکی وجود دارد که بخشی از اموال وی در این بانک نگهداری می‌شود اما هیأت ایرانی پس از سفر به این بانک به اندونزی، دریافت که این ادعا صحت ندارد.

اژه‌ای گفت:‌ البته هیأت ایرانی اسناد و مدارکی از کشور اندونزی و از بانک FFIB به کشور آورده که مشخص می‌کند پول‌ها پس از خروج از این بانک به کجا برده شده است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: همچنین دادستان تهران هیأتی کارشناسی را تعیین کرده تا اموال منقول و غیر منقول متهم را شناسایی و پس از شناسایی اقدام به قیمت‌گذاری آنها کنند.

وی با اشاره به این نکته که متأسفانه متهم صداقت ندارد، گفت: همین امر باعث شده تا رسیدگی به پرونده و همچنین شناسایی اموال این فرد به کندی صورت بگیرد و قرار بازداشت وی تمدید شود.

اژه‌ای گفت: با این حال متهم گفته است که می‌خواهد بدهی‌اش را بپردازد اما به دلیل نداشتن صداقت هنوز این موضوع هم به نتیجه نرسیده است.

صدور حکم اعدام در اسفند سال 94

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در نود و سومین نشست خبری خود گفت: حکم بابک زنجانی و دو متهم دیگر این پرونده که در دادگاه بدوی محاکمه شدند صادر شد.

وی بیان کرد: دادگاه بدوی این سه متهم را مفسدفی‌الارض تشخیص داده و به اعدام محکوم کرده است. دادگاه علاوه بر اعدام، متهمان را به رد مال شاکی و شرکت ملی نفت ایران و جزای نقدی یک چهارم پولشویی محکوم کرده است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا حکم بابک زنجانی و دیگر متهمان نفتی به وکلای آن‌ها ابلاغ شده است؟ گفت : قاعدتا باید حکم به آن‌ها ابلاغ شده باشد ولی من از آن اطلاعی ندارم.

منبع»تابناک

حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد – فرارو
fararu.com/fa/news/297768/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تایید-شد
۴ ساعت پیش – حکم اعدام «بابک زنجانی» از سوی دیوان عالی کشور تایید شد. حکم اعدام دو متهم دیگر پرونده موسوم به فساد نفتی – مهدی شمس و حمید فلاح هروی – نقض شد …
حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد – سایت خبری تحلیلی …
www.tabnak.ir › صفحه نخست › حقوقي
۳ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی در شعبه رسیدگی کننده در دیوان عالی کشور خبر داد.
حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد
entekhab.ir/fa/news/308447
معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی در دیوان عالی کشور خبر داد.
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی تایید شد – خبرگزاری میزان
www.mizanonline.ir/fa/news/251074/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-در-دیوان-عالی-تایید-شد
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد.
انصاری در گفت‌وگو با فارس: حکم اعدام بابک زنجانی تأیید …
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950913000493
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی در شعبه رسیدگی کننده در دیوان عالی کشور خبر داد.
حکم اعدام بابک زنجانی تائید شد – BBC Persian – BBC.com
www.bbc.com/persian/iran-38193975
یک مقام دیوان‌ عالی ایران از تائید حکم اعدام بابک زنجانی خبر داده است. حکم اعدام مهدی شمس و حمید فلاح هروی، دو متهم دیگر پرونده نفتی نقض شده است.
حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد – ایسنا
isna.ir/news/95091306681/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تایید-شد
۴ ساعت پیش – حکم اعدام «بابک زنجانی» از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.
خبرگزاری تسنیم – واکنش بابک زنجانی پس از شنیدن حکم اعدام
www.tasnimnews.com/fa/news/1394/…/واکنش-بابک-زنجانی-پس-از-شنیدن-حکم-اعدام
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وکیل مدافع بابک زنجانی می‌گوید موکلش پس از شنیدن حکم اعدام از وکلای خود خواسته صرف‌نظر از اینکه چنین رأیی صادره شده، همچنان کار انتقال پول و …
تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی – عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۴ ساعت پیش – به گزارش عصرایران، دکتر غلامرضا انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از تایید حکم اعدام بابک زنجانی …
دیوان‌عالی حکم اعدام بابک زنجانی را تأیید کرد
www.iranjib.ir/shownews/30959/دیوان‌عالی-حکم-اعدام-بابک-زنجانی-را-تأیید-کرد/
۴ ساعت پیش – دیوان عالی کشور حکم اعدام بابک زنجانی را تأیید کرد. انصاری، معاون نظارت دیوان‌عالی کشور در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: حکم پرونده بابک …بابک زنجانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/بابک_زنجانی
رفتن به ۱۶ حکم اعدام – روز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، حکم اعدام بابک زنجانی ابلاغ شد. برخی از مقامات دولت و نمایندگان مجلس با اعدام بابک زنجانی مخالفت کردند.
حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد – العالم
fa.alalam.ir/news/1892179
۴ ساعت پیش – دیوان عالی کشور، حکم اعدام بابک زنجانی را تأیید کرد.
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی تایید شد – خبرگزاری …
www.shahrekhabar.com/political/148075092091466
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور: حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی تایید شد/حکم اعدام مهدی شمس و حمید فلاح هروی متهمان ردیف دوم و سوم نقض و به شعبه …
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تأیید شد/ نقض …
www.yjc.ir › اجتماعی › حقوقی قضایی
۴ ساعت پیش – انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در رابطه با حکم اعدام بابک زنجانی اظهار …
PressTV-«حکم اعدام بابک زنجانی تایید شد»
www.presstv.ir/DetailFa/2016/12/03/496255/Iran-Babak-Zanjani
۲ ساعت پیش – معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور اعلام کرد حکم اعدام بابک زنجانی، متهم ردیف اول پروندۀ فساد نفتی، تأیید شده است. غلامرضا انصاری شنبه در …
حکم اعدام بابک زنجانی تایید شد | ایران | DW.COM | 03.12 …
www.dw.com/fa-ir/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تایید-شد/a-36626041
۲ ساعت پیش – در ایران دیوان عالی کشور حکم اعدام بابک زنجانی را تایید کرد. او متهم ردیف اول یک پرونده بزرگ فساد مالی و نفتی است. حکم اعدام دو متهم دیگر این …
تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/…/تایید-حکم-اعدام-بابک-زنجانی-در-دیوان-عالی-کشور
۴ ساعت پیش – خبرگزاری میزان: دکتر غلامرضا انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی در …
حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد – رادیو زمانه
https://www.radiozamaneh.com/311744
۳ ساعت پیش – حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد | رادیو و وب‌سایت مستقل برای عرضه اخبار، گزارش، گفت‌وگو و تحلیل.
فیلم/حکم اعدام بابک زنجانی صادر شد – مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/news/544554/فیلمحکم-اعدام-بابک-زنجانی-صادر-شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای سه متهم پرونده موسوم به فساد … وی گفت: حکم بابک زنجانی و دو متهم دیگر که در این پرونده محاکمه شده …
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تایید شد – …
iranianuk.com/…/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-در-دیوان-عالی-کشور-تایید-شد
۲ ساعت پیش – بابک زنجانی متهم است که حدود دو و نیم میلیارد یورو پول فروش نفت را به دولت بازنگردانده است مقامات قضایی ایران از تایید حکم اعدام بابک زنجانی، …حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تایید شد – …
www.snn.ir/detail/News/564858/84
۴ ساعت پیش – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تایید شد. آنچه در رسانه‌ها منتشر شده است نشان می‌دهد که از …
الف – حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد
alef.ir/vdcayonyi49n6o1.k5k4.html?419946
۴ ساعت پیش – میزان نوشت: معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد. غلامرضا …
تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/29008952
تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی. حکم اعدام مهدی شمس و حمید فلاح هروی متهمان ردیف دوم و سوم پرونده فساد نفتی نقض و به شعبه هم عرض ارجاع شد. سایت های …
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی تایید شد
hamsan.tebyan.net/index.aspx?pid=343104
۲ ساعت پیش – دکتر غلامرضا انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی در دیوان عالی خبر داد.
تأیید حکم اعدام بابک زنجانی | خبرنامه دانشجویان ایران
iusnews.ir/fa/news-details/218089/تأیید-حکم-اعدام-بابک-زنجانی/
۴ ساعت پیش – دیوان عالی کشور حکم اعدام بابک زنجانی را تأیید کرد.
حکم اعدام همدستان بابک زنجانی نقض شد – صراط
www.seratnews.ir/fa/news/336174/حکم-اعدام-همدستان-بابک-زنجانی-نقض-شد
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از نقض حکم اعدام همدستان بابک زنجانی خبر داد.
تصاویر برای اعدام بابک زنجانی
نتیجه تصویری برای اعدام بابک زنجانی
نتیجه تصویری برای اعدام بابک زنجانی
نتیجه تصویری برای اعدام بابک زنجانی
نتیجه تصویری برای اعدام بابک زنجانی
نتیجه تصویری برای اعدام بابک زنجانی
تصاویر بیشتر برای اعدام بابک زنجانی
گزارش تصاویر
حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد – ایانا
iana.ir/fa/news/37585/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تأیید-شد
۳ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی در شعبه رسیدگی کننده در دیوان عالی کشور خبر داد. غلامرضا انصاری معاون نظارت دیوان …
حکم اعدام بابک زنجانی تأیید شد – شفاف
www.shafaf.ir/fa/news/409078
۳ ساعت پیش – معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تأیید شد.
حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد – خانه
mardomiha.ir/fa/news/75913/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تایید-شد
۴ ساعت پیش – حکم اعدام «بابک زنجانی» از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.آپارات – حکم اعدام بابک زنجانی
www.aparat.com/result/حکم_اعدام_بابک_زنجانی
دیدگاه دکتر روحانی در خصوص صدور حکم اعدام بابک زنجانی · محمدرضا.م. 1,127 بازدید. 0:19 · واکنش بابک زنجانی بعد از شنیدن حکم اعدام · فست نیوز. 30,176 بازدید.
آپارات – بابک زنجانی
www.aparat.com/result/بابک_زنجانی
آپارات – بابک زنجانی. … طنز جنجالی بابك زنجانی – اختلاس – فیش حقوقی – funny and happy movies in … امیرحسین رستمی: اعدام بابک زنجانی چه فایده ای داره؟
حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد – فرادید
faradeed.ir/fa/news/30363/حکم-اعدام-بابک-زنجانی-تایید-شد
۴ ساعت پیش – غلامرضا انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور در گفت‌و گو با ایسنا، گفت که حکم اعدام بابک زنجانی توسط دیوان عالی کشور تایید شده …
سایت جماران – حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور …
www.jamaran.ir/…/حکم_اعدام_بابک_زنجانی_در_دیوان_عالی_کشور_تایید_شد_حکم_ا…
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد. به گزارش جماران، دکتر غلامرضا انصاری معاون نظارت دیوان عالی …
آخرین اخبار دادگاه بابک زنجانی – آخرین و جدیدترین اخبار …
sahebkhabar.ir/subject/8192770/آخرین-اخبار-دادگاه-بابک-زنجانی
آخرین و جدیدترین اخبار جلسه محاکمه دادگاه و پرونده بابک زنجانی و حکم اعدام به همراه … ورود ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به پروژه مشهور بابک زنجانی/ پیگیری از …
تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور – رویداد۲۴
rouydad24.ir/fa/news/34537/تایید-حکم-اعدام-بابک-زنجانی-در-دیوان-عالی-کشور
۴ ساعت پیش – دی ماه سال 93 بود که سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود با خبرنگاران از صدور قرار مجرمیت بابک زنجانی خبر داد و گفت: قرار مجرمیت بابک …
جام نیوز :: JamNews – فوری/ حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان …
www.jamnews.ir/detail/News/740307
۴ ساعت پیش – به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دکتر غلامرضا انصاری معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان از تایید حکم اعدام …
اعدام بابک زنجانی قطعی شد – صدای ایران
sedayiran.com/fa/news/132746/اعدام-بابک-زنجانی-قطعی-شد
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد. حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی تایید شد.
حکم اعدام بابک زنجانی تایید شد/ نقض حکم اعدام مهدی شمس و …
otaghkhabar24.ir/news/74165
۴ ساعت پیش – معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد.
شمال نیوز :: حکم اعدام «بابک زنجانی» تایید شد
www.shomalnews.com/view/144491/حکم-اعدام-«بابک-زنجانی»-تایید-شد/
۳ ساعت پیش – شمال نیوز: حکم اعدام «بابک زنجانی» از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.

error: Content is protected !!

.

Xclose