............................... ...............................

حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد در فوتبال

مسعود شجاعی
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد در فوتبالReviewed by Alinet on Dec 4Rating:

برچسب ها:صحبت های جنجالی مسعود شجاعی,فساد در فوتبال,دانلود فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,مسعود شجاعی فساد در فوتبال,آپارات مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,جزئیات حرف های مسعود شجاعی درباره فساد فوتبال,متن صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,فیلم مصاحبه جدید با مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,گفتگو با مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال چه گفت؟,ویدیو صحبت های مسعود شجاعی درمورد فساد در فوتبال,صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,مسعود شجاعی,فیلم صحبت های جدید مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال+جزئیات ماجرا,جزئیات ماجرای صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال+فیلم

حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد در فوتبال

.

مسعود شجاعی فساد در فوتبال

مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید با وجود تمرکز کامل روی فوتبال حرفه‌ای، هرگز نسبت به معضلات اجتماعی در ایران بی‌تفاوت نبوده است.

تجاوز به کودکان کار، تخلفات مالی و اخلاقی در فوتبال، بدرفتاری با مهاجرین و فساد در رسانه‌ها، موضوعاتی است که شجاعی با صراحت درباره‌اش صحبت کرده است.

این هافبک خلاق تیم ملی فوتبال ایران، بیش از ده سال است که به طور مداوم در خارج از ایران بازی می‌کند.

پیش از این فقط مهدی مهدوی‌کیا و وحید هاشمیان توانسته‌اند بیش از یک دهه، بی‌وقفه در خارج از ایران بازی کنند.

شجاعی در شهرآورد آتن بین پانیونیوس با پاناتینایکوس، پاس گل تیمش را به کریم انصاری‌فرد داد و پس از بازی، پاسخگوی سوالاتم شد.

او گفت اگر بخواهد در قبال فسادهای رایج در جامعه سکوت کند؛ به نسل‌های بعدی خیانت کرده، به همین خاطر «به تشخیص خودم صلاح می‌دانم که حرف بزنم.»

مسعود شجاعی الفبای فوتبال را از ۱۵ سالگی و در صنعت نفت آبادان آموخت. سپس به جوانان سایپا پیوست. این چرخه در رده بزرگسالان هم تکرار شد و ابتدا برای صنعت نفت و بعد از آن برای سایپا به میدان رفت و از همین باشگاه چهره شد و پیراهن تیم ملی را پوشید.

او تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که بدون سابقه عضویت در باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، دو دوره در جام جهانی بازی کرده. مسعود و آندرانیک اگر در جام جهانی بعدی حاضر باشند، رکورد تاریخی سه دوره حضور در جام جهانی، به نام‌شان ثبت خواهد شد.

شجاعی در این گفتگو، از منع ورود زنان به ورزشگاه‌ها انتقاد کرد. فساد گسترده رسانه‌ای و باجگیری در فضای ورزش از دیگر نکاتی بود که شجاعی به زبان آورد.

او گفت ستارگانی نظیر وحید هاشمیان نیز با وجود سوابق درخشان، به دلیل باج ندادن و همراه نشدن با فضای فاسدی که بدنه فوتبال ایران را در بر گرفته، نادیده گرفته می‌شوند.

مسعود شجاعی تاکید کرد اگر بخواهد به تنهایی به طرح این مباحث ادامه دهد، او نیز حذف خواهد شد زیرا “سیستم فاسد” فرد منتقد را کنار می‌زند.

اولین بازی ملی او مقابل لائوس در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ بود. شجاعی که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی را هم دارد، دو بار در خاک کره جنوبی دروازه تیم ملی این کشور را باز کرده. اولین گل ملی او هم به عربستان در ورزشگاه آزادی به ثمر رسید.

شجاعی در خصوص پیگیری مجلس شورای اسلامی در قبال فسادهای فوتبالی گفت این پرونده‌ها به نتیجه نمی‌رسند زیرا باید افرادی افشا شوند که خود صاحب قدرت هستند و تعدادشان هم زیاد است.

بدرفتاری با مهاجرین و سنگ‌اندازی‌ها برای تامین امکانات اولیه زندگی‌شان، از دیگر موضوعاتی بود که مسعود شجاعی اشاره کرد. او خود در همین زمینه، در منطقه محروم پاسگاه نعمت آباد در جنوب شهر تهران فعالیت می‌کند اما شهرداری تاکنون مساعدتی برای اسکان و تحصیل نوجوانان مورد نظر شجاعی، صورت نداده است.

==============

لینک دانلود 

==============

منبع:آپارات 

افشاگری های جنجالی هافبک تیم ملی از فساد مالی و اخلاقی؛ …
https://www.tarafdari.com/…/افشاگری-های-جنجالی-هافبک-تیم-ملی-از-فساد-مالی-و-اخ…
۶ ساعت پیش – طرفداری- مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در گفتگوی متفاوت با … صحبت های تلخ اما واقعیت شجاعی، با واکنش تند رسانه ها همراه بود.
صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی – …
www.aparat.com/v/…/صحبتهای_جنجالی_مسعود_شجاعی_درباره_فساد_مالی_و_اخلاقی
۲ روز پیش – جوساز صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی مسعود شجاعی , فساد اخلاقی …
صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان – …
www.aparat.com/v/…/صحبت_های_جنجالی_مسعود_شجاعی_درباره_فساد_و_تجاوز_به
۴ ساعت پیش – مریم کریمی زاده فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی در مصاحبه مسعود شجاعی با مهدی رستم پور خبرنگار فراری درباره فساد اخلاقی و مالی و تجاوز به …
صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال | جدید …
kaber.ir/?p=85712
۳ دقیقه پیش – برچسب ها:صحبت های جنجالی مسعود شجاعی,فساد در فوتبال,دانلود فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,مسعود شجاعی فساد در فوتبال …
حرف های جنجالی مسعود شجاعی بایگانی – پارس فوتبال | …
parsfootball.com/tag_video/حرف-های-جنجالی-مسعود-شجاعی/
صحبت هاي جنجالي و شجاعانه مسعود شجاعي فیلم ؛ مصاحبه ؛ آشکارسازی جنجالی … فیلم ؛ مصاحبه ؛ آشکارسازی جنجالی لژیونر ایرانی از پشت صحنه ی فوتبال ایران …
صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی | …
vista.ir/net/1474790
۱ روز پیش – صحبتهای شجاعانه مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی. 1. صحبتهای شجاعانه … گریه تاثیرگذار محمود صادقی نماینده جنجالی مجلس. 4,278 بازدید.
فساد و تجاوز؛ این بار مسعود شجاعی معترض است – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/434143/فساد-و-تجاوز-این-بار-مسعود-شجاعی-معترض-است
۱ روز پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش کشیده و … حرف های مسعود شجاعی که یکی از با سابقه های تیم ملی فوتبال است.
دانلود کامل مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی با رادیو فردا | دانلود …
dlroozane.com/مصاحبه-جنجالی-مسعود-شجاعی/
۱۹ ساعت پیش – مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی که کل فوتبال را به چالش کشید! … ویدئویی از صحبت های مسعود شجاعی با سایت رادیو فردا منتشر شده که درباره فساد …
دفاع مسعود شجاعی از اظهارات جنجالی اخیرش؛ حرف های من درد جامعه …
www.fartakvarzeshi.ir/…/30611-دفاع-مسعود-شجاعی-از-اظهارات-جنجالی-اخیرش-حرف-های…
۶ ساعت پیش – به گزارش فرتاک ورزشی، مسعود شجاعی درباره ویدئوی منتشر شده از او در فضای مجازی اظهار کرد: منظور من کاملا واضح و روشن بود و فکر می‌کنم کسانی …
فیلم | حرف‌های جنجالی مسعود شجاعی | از فساد مالی و اخلاقی تا …
www.khabaronline.ir/detail/608006/multimedia/movie
۲۳ ساعت پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی، فوتبال ایران را به چالش کشیده و حالا باید حرف‌های مهمش بررسی شوند. … اما صحبت هاش در مورد صدا و سیما درسته … میکردم که برادران و خواهران افغانی زیادی آنجا بودند و حتی بچه های اونا با بچه …

فیلم صحبت های جدید مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال …
www.kolbenews.ir/…/جزئیات-ماجرای-صحبت-های-مسعود-شجاعی-درباره-فساد-در-فوتبا…
۱۶ ساعت پیش – فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال, آپارات مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,جزئیات حرف های مسعود شجاعی درباره فساد فوتبال …
تصاویر برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
نتیجه تصویری برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
نتیجه تصویری برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
1 روز پیش
نتیجه تصویری برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
نتیجه تصویری برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
نتیجه تصویری برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
تصاویر بیشتر برای مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
گزارش تصاویر
فساد و تجاوز؛ این بار مسعود شجاعی معترض است – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/434143/فساد-و-تجاوز-این-بار-مسعود-شجاعی-معترض-است
۱ روز پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
www.jamnews.ir/detail/News/740478
۱۷ ساعت پیش – حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین مجازات هاست.
فیلم+سخنان مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی در …
https://begoonah.wordpress.com/2016/12/…/فیلمسخنان-مسعود-شجاعی-درباره-فساد-ما…
۲۲ ساعت پیش – تجاوز به کودکان کار، تخلفات مالی و اخلاقی در فوتبال، بدرفتاری با مهاجرین و فساد در رسانه‌ها، موضوعاتی است که شجاعی با صراحت درباره‌اش صحبت …
مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی در خصوص فساد در فوتبال ایران …
www.aparat.com/…/مصاحبه_جنجالی_مسعود_شجاعی_در_خصوص_فساد_در_فوتبال_ای…
۱ روز پیش – شما مصاحبه مسعود شجاعی ، هافبک پانیونیوس در خصوص فساد سازمان یافته و مشکلات … صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی.
افشاگری های جنجالی هافبک تیم ملی از فساد مالی و اخلاقی؛ …
https://www.tarafdari.com/…/افشاگری-های-جنجالی-هافبک-تیم-ملی-از-فساد-مالی-و-اخ…
۵ ساعت پیش – طرفداری- مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در گفتگوی متفاوت با … افشاگری های جنجالی هافبک تیم ملی از فساد مالی و اخلاقی؛ شجاعی: اگر …. رستم پور، مسعود شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ویدئوی منتشر شده از او …
بلاغ مازندران – فساد و تجاوز در فوتبال از زبان مسعود شجاعی
www.bloghnews.com/fa/doc/news/247747/فساد-تجاوز-فوتبال-زبان-مسعود-شجاعی
۲۰ ساعت پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش … درباره دلالی و مهمتر از ان درباره تجاوز به کودکان خردسال به اسم آموزش فوتبال.
جزئيات ماجراي صحبت هاي مسعود شجاعي درباره فساد در …
gavhayevahshy.rozblog.com/…/جزئيات-ماجراي-صحبت-هاي-مسعود-شجاعي-درباره-فساد…
۱۱ ساعت پیش – جزئیات ماجرای صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال+فیلم 2 ساعت قبل … فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال, rn آپارات …
فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
dehkadenews.ir/tag/فیلم-صحبت-های-مسعود-شجاعی-درباره-فساد-در-فوتبال
فیلم ؛ مصاحبه ؛ آشکارسازی جنجالی لژیونر ایرانی از پشت صحنه ی فوتبال ایران … برچسب ها : حرف های جنجالی مسعود شجاعی, صحبت های مسعود شجاعی, فساد در فوتبال …مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی در خصوص فساد در فوتبال ایران …
www.aparat.com/…/مصاحبه_جنجالی_مسعود_شجاعی_در_خصوص_فساد_در_فوتبال_ای…
۱ روز پیش – شما مصاحبه مسعود شجاعی ، هافبک پانیونیوس در خصوص فساد سازمان یافته و مشکلات … صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی.
فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال
dehkadenews.ir/tag/فیلم-صحبت-های-مسعود-شجاعی-درباره-فساد-در-فوتبال
فیلم ؛ مصاحبه ؛ آشکارسازی جنجالی لژیونر ایرانی از پشت صحنه ی فوتبال ایران … برچسب ها : حرف های جنجالی مسعود شجاعی, صحبت های مسعود شجاعی, فساد در فوتبال …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران
tnews.ir/news/467a75291573.html
۱۷ ساعت پیش – حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … درباره دلالی و مهم تر از آن درباره تجاوز به کودکان خردسال به اسم آموزش فوتبال.
دانلود فیلم افشاگری مسعود شجاعی درباره فساد اخلاقی …
indexwar.ir/دانلود-فیلم-افشاگری-مسعود-شجاعی-دربار/
۱۶ ساعت پیش – نگین جنوب:دانلود فیلم مصاحبه مسعود شجاعی و افشاگری جنجالی شجاعی درباره تجاوز به بچه ها و فساد اخلاقی در فوتبال ایران و جلوگیری از ورود …
بایگانی‌ها دانلود فیلم افشاگری مسعود شجاعی درباره فساد …
ratepost.ir/tag/دانلود-فیلم-افشاگری-مسعود-شجاعی-دربار/
۲۲ ساعت پیش – جوساز صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی صحبتهای … پسندیدن; دانلود … با اشتراک در فیلیمو به تماشای هزاران فیلم و سریال …
فیلم مصاحبه مسعود شجاعی و افشاگری درباره تجاوز و فساد …
www.neginjonoub.ir › ورزشي › فوتبال و فوتسال
۲۰ ساعت پیش – نگین جنوب:دانلود فیلم مصاحبه مسعود شجاعی و افشاگری جنجالی شجاعی درباره تجاوز به بچه ها و فساد اخلاقی در فوتبال ایران و جلوگیری از ورود …
جزئیات ماجرای صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در …
www.yoook.ir/…/جزئیات-ماجرای-صحبت-های-مسعود-شجاعی-درباره-فساد-در-فوتبال-ف…
۱۵ ساعت پیش – فیلم صحبت های مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال, \r\n آپارات مسعود شجاعی درباره فساد در فوتبال,جزئیات حرف های مسعود شجاعی درباره فساد …
حرف هاي تکان دهنده مسعود شجاعي از فساد و تجاوز در فوتبال … – …
akharinkhabar.ir/sport/3126635
۱۷ ساعت پیش – حرف هاي تکان دهنده مسعود شجاعي از فساد و تجاوز در فوتبال ايران … حرف هايي درباره ناپاکي هايي که در آيين شرعي مان مجازاتش بالاترين مجازات هاست.
انتقادات مسعود شجاعی از فساد مالی و اخلاقی در فوتبال و جامعه | …
khabarfarsi.com/u/28992655
انتقادات مسعود شجاعی از فساد مالی و اخلاقی در فوتبال و جامعه … و ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاه ها موضوعاتی است که شجاعی با صراحت درباره اش صحبت می کند.
صحبت های شتاب‌زده کاپیتان تیم ملی درباره فساد در فوتبال …
www.khabaronline.ir/link/314836
مسعود شجاعی کاپیتان سوم تیم ملی ایران به تازگی صحبت هایی را درباره فوتبال ایران و مسائل سیاسی و اجتماعی در کشورمان مطرح کرده در شرایطی که به نظر می رسد در …مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی در خصوص فساد در فوتبال ایران …
nasimvideo.ir/clip/UmRzeVE
۱ روز پیش – شما مصاحبه مسعود شجاعی ، هافبک پانیونیوس در خصوص فساد سازمان یافته و مشکلات … صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی.
فساد و تجاوز در فوتبال از زبان مسعود شجاعی | اخبار شمال – …
news.shomalgardi.com/fa/news/…/فساد-و-تجاوز-در-فوتبال-از-زبان-مسعود-شجاعی/
۱۹ ساعت پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش … درباره دلالی و مهمتر از ان درباره تجاوز به کودکان خردسال به اسم آموزش فوتبال.
جیم – حرف های جنجالی مسعود شجاعی درباره فوتبال ایران! www …
jeem.ir/news/27805
۱ روز پیش – حرف های مسعود شجاعی که یکی از با سابقه های تیم ملی فوتبال است. یکی از … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.
فساد و تجاوز؛ این بار مسعود شجاعی معترض است | شفاف | خبروان
khabarone.ir/news/5075871/فساد-و-تجاوز؛-این-بار-مسعود-شجاعی-معترض-است
۱۴ ساعت پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی، فوتبال ایران را به چالش … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.
انتقادات مسعود شجاعی از فساد مالی و اخلاقی در فوتبال و جامعه …
www.radiofarda.com/a/f3-masoudshojayi-footballplayer-on…/28153037.html
۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مسعود شجاعی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید با وجود تمرکز کامل … تجاوز به کودکان کار، تخلفات مالی و اخلاقی در فوتبال، بدرفتاری با مهاجرین و فساد در رسانه‌ها، موضوعاتی است که … ابهام درباره دستگیرشدگان وزارت ورزش …
gooya news :: politics : افشاگری مسعود شجاعی از فساد در …
news.gooya.com/politics/archives/2016/12/220855.php
۱ روز پیش – 13 آذر» تمام واقعیت درباره حساب های رئیس قوه قضائیه … افشاگری مسعود شجاعی از فساد در فوتبال ایران و حمله خبرگزاری قوه قضائیه به اوبه او … قوه قضائیه با انتشار خبری علیه مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران او را متهم …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
shabfa.ir/حرف-های-تکان-دهنده-مسعود-شجاعی-از-فساد-و
۵ ساعت پیش – حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین مجازات هاست.
مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت – …
betanews.ir › عمومی › رکنا
۱ روز پیش – مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت … شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد …
– حرف هاي تکان دهنده مسعود شجاعي از فساد و تجاوز در فوتبال …
www.chekhabar.ir/…/حرف-هاي-تکان-دهنده-مسعود-شجاعي-از-فساد-و-تجاوز-در-فوتبال-ا…
۶ ساعت پیش – حرف هاي مسعود شجاعي که يکي از باسابقه هاي تيم ملي فوتبال است. يکي از … آنجا آقاي وزير درباره پرونده هاي فساد سخن مي گفت که روي ميزش هستند.
فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به …
bartarina.com › دانلود
رتبه: ۵ – ‏۱ رأی
۵ روز پیش – فیلم صحبت های جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد و تجاوز به زنان … مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش کشیده و …فساد و تجاوز در فوتبال از زبان مسعود شجاعی – شهر آورد
www.shahravard.com › فوتبال داخلی
۱۹ ساعت پیش – شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد دادند که شما مبلغی پول به ما بدهید تا تو را به تیم ملی ببریم.
دانلود صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و …
nexfilm.ir/film…/صحبتهای_شجاعانه_مسعود_شجاعی_درباره_فساد_مالی_و_اخلاقی
صحبتهای شجاعانه مسعود شجاعی درباره فساد سازمان یافته مالی و اخلاقی در کشور. تجاوز به … 02:35. مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی در خصوص فساد در فوتبال ایران.
فساد و تجاوز؛ این بار مسعود شجاعی معترض است | دمادم
damadam.ir › اخبار › برترین‌ها › ورزشی
مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش کشیده و حالا باید … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.
بالاترین: مصاحبه جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد در …
https://www.balatarin.com/permlink/2016/12/3/4364909
۱۳ ساعت پیش – تازگی گفتگویی از مسعود شجاعی با مهدی رستم پور خبرنگار رادیو فردا در فضای مجازی منتشر گردید در این مصاحبه لژیونر فوتبال ایران در باره …
مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت – …
spinews.ir › شوک
۱ روز پیش – مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت … شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران
news.mwfpress.com/?p=239841
۱۳ ساعت پیش – حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم …
مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت – …
poyesh24.ir/27996/مسعود-شجاعی-از-فساد-با-کودکان-در-کلاس-ها/
۱ روز پیش – مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت … شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
almiz.ir/news/207974
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران. 20 دقیقه … حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین مجازات هاست. مسعود در …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
hamejoo.ir › گوناگون
۶ ساعت پیش – حرف های مسعود شجاعی که یکی از باسابقه های تیم ملی فوتبال است. … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند. می گفت …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران
p89.ir/news/209394
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایرانمصاحبه جنجالی مسعود شجاعی در خصوص فساد در فوتبال ایران …
nexclip.ir/video/…/مصاحبه_جنجالی_مسعود_شجاعی_در_خصوص_فساد_در_فوتبال_ای…
۱ روز پیش – شما مصاحبه مسعود شجاعی ، هافبک پانیونیوس در خصوص فساد سازمان یافته و … 02:26 صحبتهای جنجالی مسعود شجاعی درباره فساد مالی و اخلاقی …
افشاگری تکان‌دهنده بازیکن تیم ملی از فساد در فوتبال
11news.ir/fa/news/16482/افشاگری-تکان‌دهنده-بازیکن-تیم-ملی-از-فساد-در-فوتبال
۱ روز پیش – افشاگری تکان‌دهنده بازیکن تیم ملی از فساد در فوتبال. “وقتی در … این تنها بخشی از صحبت‌های مسعود شجاعی درخصوص فساد در فوتبال ایران است.
افشاگری مسعود شجاعی از فساد در فوتبال ایران و حمله …
www.kurdane.com/article-1718.html
۱۳ ساعت پیش – “میزان”، خبرگزاری نزدیک به قوه قضائیه با انتشار خبری علیه مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران او را متهم کرده که در مصاحبه‌ای علیه “ایران” …
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
cofekhabar.ir/news/320452
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … شجاعی درباره حضور دلال ها در فوتبال هم گفت است: «به خود من زمانی که جوان بودم پیشنهاد دادند که شما …
الف – فساد و تجاوز؛ این بار کاپیتان سوم تیم‌ملی معترض است …
alef.ir/prtjayexhuqe8yz.fsfu.html
۱ روز پیش – مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی، فوتبال ایران را به چالش کشیده و … حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین …
فساد و تجاوز؛ این بار مسعود شجاعی معترض است!! +عکس – …
www.persianv.com/preview/362890.php
۱ روز پیش – مسعود شجاعی. حرف‌های جنجالی لژیونر ایرانی درباره فوتبال پایه باید بهانه‌ای برای یک بررسی بزرگ باشد. مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی …
فساد و تجاوز؛ این بار کاپیتان سوم تیم‌ملی معترض است
www.sarpoosh.com/football/football…/football-controversies950900349.html
۲۳ ساعت پیش – حرف های مسعود شجاعی که یکی از با سابقه های تیم ملی فوتبال است. یکی از … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.
حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال …
khabarpu.com/k.php?u…/YsSDZgdmI2KrYqNin2YQg2KfbjNix2KfZhg…
۱ روز پیش – حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال ایران … حرف هایی درباره ناپاکی هایی که در آیین شرعی مان مجازاتش بالاترین مجازات هاست.
حرف های شوکه کننده شجاعی درباره تجاوز به کودکان خردسال در …
morahem.com/majale/حرف-های-شوکه-کننده-شجاعی-درباره-تجاوز-ب/
۵ ساعت پیش – حرف های شوکه کننده شجاعی درباره تجاوز به کودکان خردسال در فوتبال ! حرف های تکان دهنده مسعود شجاعی از فساد و تجاوز در فوتبال.
مسعود شجاعی از فساد با کودکان در کلاس های فوتبال گفت
www.titreno.com/fa/…/مسعود-شجاعی-از-فساد-با-کودکان-در-کلاس-های-فوتبال-گفت
رکنا: مسعود شجاعی با انتشار یک ویدئوی جنجالی ، فوتبال ایران را به چالش کشیده و حالا باید … آنجا آقای وزیر درباره پرونده های فساد سخن می گفت که روی میزش هستند.

error: Content is protected !!

.

Xclose