............................... ...............................

خلاصه بازی اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95

اورتون - منچستریونایتد
خلاصه بازی اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95Reviewed by Alinet on Dec 4Rating:

برچسب ها:بازی اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95,پخش زنده و آنلاین بازی اورتون و منچستریونایتد,بازی اورتون و منچستریونایتد 14 آذر 95,ساعت پخش زنده بازی اورتون و منچستریونایتد,نتیجه بازی اورتون منچستریونایتد,دانلود خلاصه بازی اورتون منچستریونایتد,دانلود گلهای بازی اورتون منچستریونایتد,نتیجه نهایی بازی اورتون منچستریونایتد,ترکیب بازی اورتون منچستریونایتد,پخش زنده بازی اورتون منچستریونایتد,پخش آنلاین بازی اورتون منچستریونایتد,اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95,اورتون و منچستریونایتد,پیش بازی اورتون – منچستریونایتد,زمان پخش بازی اورتون و منچستریونایتد,ساعت بازی اورتون و منچستریونایتد,

خلاصه بازی اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95

.

بازی اورتون منچستریونایتد 14 آذر 95

یکشنبه 1395/09/14 ساعت: 19:30
هفته 14 لیگ برتر انگلیس : اورتون – منچستریونایتد
زنده از شبکه ورزش

=====================

برای دیدن پخش زنده اینجا کلیک کنید 

=====================

نتیجه بازی :اورتون 1 – منچستریونایتد 1

=====================

=====================

دانلود خلاصه بازی اورتون – منچستریونایتد

=====================

پیش بازی اورتون – منچستریونایتد

.

لیگ انگلیس،فوتبال

دو تیم اورتون و منچستریونایتد، امروز در ورزشگاه گودیسون پارک شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
پیش بازی اورتون – منچستریونایتد
به گزارش “ورزش سه”، دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که شرایطی نسبتا مشابه را در طول فصل جاری داشته اند. شیاطین سرخ با مورینیو از 13 بازی 20 امتیاز کسب کرده اند و در رده ی هفتم جدول قرار گرفته اند.

اورتون نیز با باب کومان توانسته 19 امتیاز کسب کند و در رده ی هشتم قرار گرفته است. شاگردان مورینیو فرصت این را دارند که با کسب امتیاز از این دیدار به رده ی ششم جدول صعود کنند ولی فاصله آنها با رده ی پنجم جدول نسبتا زیاد است.در حال حاضر با یک بازی کمتر، یونایتد 7 امتیاز با تیم پنجم یعنی تاتنهام فاصله دارد و برای اینکه بتواند این فاصله را با صدرنشینان جبران کند، باید به پیروزی برسد.

اورتون نیز شرایطی مانند یونایتد دارد و هر کدام از دو تیم که بتوانند در این دیدار پیروز شوند، با تیم های پایین تر فاصله گرفته و به سمت صدرنشینان پیش می روند. در 5 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای یونایتد، 1 تساوی و 1 پیروزی برای اورتون به ثبت رسیده و باید دید که آیا این بازی نیز مثل بازی های پیشین دو تیم پیش خواهد رفت یا اورتون می‌تواند نتیجه بهتری نسبت به تقابل های اخیر کسب کند.

کریس اسمالینگ و اریک بیلی به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود، همچنین وین رونی نیز به علت محرومیت نمی‌تواند مقابل تیم سابقش ظاهر شود. حضور لوک شاو نیز هنوز مشخص نیست.در آن سو نیز محمد بسیچ و پنینگتون به علت مصدومیت غایب خواهند بود و حضور مک کارتی و کونه نیز مشخص نیست.

منبع:ورزش سه

error: Content is protected !!

.

Xclose