............................... ...............................

دانلود برنامه 90 20/ دی/

برنامه نود
دانلود برنامه 90 20/ دی/Reviewed by Alinet on Jan 9Rating:

برچسب ها: برنامه 90 نود 20 دی 95,پخش زنده و آنلاین,برنامه نود 20 دی 95, دانلود برنامه 90 نود 20 دی 95,دانلود برنامه نود 20 دی 95,نود درجه برنامه نود 20 دی 95, برنامه نود امشب , برنامه نود دیشب, برنامه نود دیشب 20 دی 95,سوال پیامکی برنامه نود 20 دی 95,جزییات برنامه 90 نود 20 دی 95,ماجرای برنامه 90 نود 20 دی 95,

خلاصه برنامه نود 6 دی 95

.

برنامه 90 نود 20 دی 95

ساعت پخش 22:24

===============

برای دیدن پخش زنده اینجا کلیک کنید

===============

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(بیستم دی‌ماه) ساعت 23:06 آغاز شد که گفت‌وگو با مهدی تاج پیرامون اختلاف کی‌روش و برانکو، فساد در فوتبال پایه و به ویژه باشگاه استقلال و همچنین مصاحبه با مهدی مهدوی‌کیا درخصوص بی‌اهمیتی به بازیکنان کم سن و سال و مقایسه با فوتبال آلمان بخش‌های مهم آن بود.

 

نظرسنجی برنامه نود

برنامه نود با مطرح کردن سوال «چه راهی برای حل مشکلات بین تیم ملی و باشگاه‌ها پیشنهاد می‌کنید؟» از مخاطبان خود خواسته یکی از سه گزینه «حمایت کامل از برنامه تمرینی تیم ملی و برخورد با باشگاه‌های متخلف، حضور ملی‌پوشان فقط 72 ساعت مانده به روزهای فیفا در اردوی تیم ملی و همچنین میانجی‌گری فدراسیون فوتبال برای توافق جدید کی‌روش با باشگاه‌ها» را انتخاب کنند.

آنچه در برنامه نود امشب می‌بینید:

– مصاحبه تند برانکو، عکس‌العمل شدید کی‌روش و استعفای او
– از نزدیک در کارخانه بازیکن‌سازی فولاد خوزستان
– بررسی فساد در فوتبال پایه
– گفت‌وگوی زنده با مهدی مهدوی‌کیا راجع به فوتبال پایه

* نخستین بخش برنامه نود گزارشی از اختلافات اخیر برانکو و موضع‌گیری او علیه کی‌روش و برنامه اردوی تیم ملی و همچنین پاسخ کی‌روش به سرمربی پرسپولیس پخش شد.

تاج: نباید گفت پرسپولیسی‌ها دیپورت شدند

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوی حضوری با برنامه نود پیرامون مسائل مختلفی ازجمله مجادلات لفظی کی‌روش و برانکو صحبت کرد.

– برنامه پیش‌بینی شده تیم ملی را بهمن ماه سال گذشته به تمام باشگاه‌ها داده بودیم و تمام مناسبت‌ها، فیفا دی و … را لحاظ کرده بودیم و دو برنامه داشتیم که باشگاه‌ها ازجمله پرسپولیس به برنامه شماره 2 رای دادند.
– اردوی اول تیم ملی در تیرماه به دلیل اعتراض‌ها لغو شد؛ اردوی سی‌اُم مرداد تا نوزدهم شهریورماه که 10 روزش فیفا دی بود و دو بازی مقدماتی جام جهانی را نیز انجام دادیم؛ اردوی دوم از یکم تا بیستم مهرماه بود که مجددا دو مسابقه رسمی داشتیم و سومین اردو از یازدهم آبان‌ماه تا بیست و پنجم آبان ماه انجام شد که باز هم یک دیدار با روسیه داشتیم.
– اردوهای تیم ملی باتوجه به رقبای مسلط، پولدار، لیگ‌های قوی و … در مقابل تیم‌های محدودمان خیلی نیست.
– اردوی امارات جزء فیفا دی و برنامه‌مان نبود ولی باشگاه‌ها ازجمله برانکو، منصوریان، طاهری، آذری و … را جمع کردیم و مذاکره داشتیم تا در نیم‌فصل اردویی در امارات برگزار کنیم تا بازیکنان جوان مثل ساسان انصاری خودی نشان دهند.
– امارات زمین و هوای بسیار عالی‌ای دارد؛ مسابقه با مراکش به صورت فوتبالی لغو نشد و اگر فدراسیون دیگری بودیم برگزار می‌شد.
– سوئد، مقدونیه و … در امارات اردو زده بودند ولی دولت این کشور اجازه نداد بازی تدارکاتی با آنها و مراکش برگزار کنیم؛ حتی ما پول هتل، زمین چمن امارات و … را حساب کرده بودیم و از سوی دیگر قیمت برگزاری اردو در دبی از ایران ارزان‌تر درمی‌آمد.
– مصاحبه‌ای را آقای برانکو انجام داده بود ولی انتقاد ما این بود که ما صحبت‌هایمان را قبلا با او داشتیم که ایشان گفت من در آن جلسه اعتراضم را نگفته بودم.
– در اسفندماه اتفاقات عجیب و غریبی در اردو داریم که باید بررسی شود.
– تعامل و مذاکره ما با باشگاه‌ها اهمیت زیادی برای رفع مشکلات دارد.
– فدراسیون باید تدبیر کند و از تعجیل و هیجان دور باشد چراکه این راه منطقی نیست؛ ابتدا باید اوضاع را بسنجیم.
– باید چهار باشگاهی که در آسیا حضور دارند را مثل تیم ملی ببینیم چون مسابقات بین‌المللی اهمیت زیادی دارند.
– هیچ‌جا با تیم ملی کشورشان اینگونه برخورد نمی‌کنند.
– باوجود اخباری مبنی بر لغو بازی تیم ملی با مراکش دنبال برگزار آن بودیم ولی مراکشی‌ها نپذیرفتند پشت درب‌های بسته باشد.
– کی‌روش با مشورت و تایید فدراسیون فوتبال بازیکنان پرسپولیس را به ایران برگرداند ولی اینکه بگوییم آنها دیپورت شدند اصطلاح درستی نیست.
– ما برنامه‌مان را اعلام کردیم و اقتدار هم داشتیم ولی واقعیت این است در جوانگرایی، برگزاری مسابقات لیگ و … تاکید داریم ولی اینکه بخواهیم روی پنج صندلی 6 نفر را بنشانیم باید تعامل داشته باشیم.
– اعتراضم را به آقای طاهری گفتم ولی عنوان کردم آقای برانکو باید اعتراض خود را از طریق باشگاه اعلام کند نه اینکه در رسانه‌ها مصاحبه تند داشته باشد.

– زمین تمرین خوب نداریم و سخت‌افزارهای قوی در اختیارمان نیست.
– آقای کی‌روش بیش از 23 مشکل در نخستین جلسه با من عنوان نمود که بخشی از آنها را حل کردیم ولی زمین چمن مسئله‌ای نیست که سریع بتوان آن را حل کرد اما کارهای زیادی برای حل آن با هزینه‌های زیاد انجام دادیم و ان‌شاالله طی دو ماه آینده زمین چمن کمپ تیم ملی آماده می‌شود؛ امیدوار هستیم زودتر چمن به دست‌مان برسد.
– مجبور شدیم فروردین‌ماه اردویی ارزان در ارمنستان برگزار کنیم چراکه هفت، هشت زمین تمرینی دارد.
– استعفای آقای کی‌روش را به چند دلیل نپذیرفتیم؛ آقای کی‌روش گفت راجع به تیم لیگ برتری نظر ندارم و انتظار دارم بقیه هم راجع به کار من نظر مناسب بدهند؛ ایشان گفت در بحث پزشکی و مدیریتی تیمی نرفتم اما این اتفاق برای ما رخ داد.
– به غیر از مسئله زمین چمن، مشکلات را حل کردیم.
– آقای کی‌روش گفت با کمترین امکانات تیم ایران را چهار سال است اول آسیا نگه داشتیم که واقعا این مسائل درست بود.
– وقتی تیم ایران یکدست می‌شود و همه کنار هم می‌آیند کره جنوبی را که به نظر انفرادی شاید بهتر باشند شکست می‌دهند.
– میانگین سنی تیم ملی کاملا پایین آمده و کار ساده و یکدفعه‌ای نیست که این مسائل علت عدم قبول استعفای آقای کی‌روش بود.
– آقای کی‌روش دبی است و فردا شب به ایران می‌آید.
– اگر بتوانیم به کمک باشگاه‌ها و مربیان تیم ملی را به جام جهانی ببریم اتفاق مهمی رقم زدیم.
– نمی‌شود همه را راضی نگه داشت.
– نقد باشگاه‌ها موجب می‌شود بیشتر برنامه‌ریزی کنیم.
– امروز آقای برانکو و طاهری را خواستیم و دو، سه ساعت صحبت کردیم؛ گفتیم هرکس می‌تواند به ما از طریق قانونی اعتراض داشته باشد و آقای برانکو این مسئله را پذیرفت؛ اعتراض‌ها قبول است ولی نباید به برنامه معترض شد چون این برنامه لیگ قبلا توافق شده و همه آن را پذیرفته‌اند.
– اگر این اختلاف نظرها برای برنامه تیم ملی اسفندماه اتفاق می‌افتاد همه ضرر می‌کردند و مجال برنامه‌ریزی نبودیم.
– آقای کی‌روش در تیم ملی می‌ماند و در جلسه‌ای که با ایشان داشتیم مشکلات را بررسی کردیم.

گفتگو با تاج از تصمیمات عجیب کیروش تا مشکلات بی پایان تیم ملی

* گزارشی از مرحوم سید کاظم سیدعلی‌خانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که اخیرا دار فانی را وداع گفته است، پخش شد.

مرحوم سیدعلیخانی؛ کاپیتان فراموش شده

* دوربین برنامه نود با حضور در تمرین تیم زیر 12 ساله‌های هامبورگ و مصاحبه با مهدوی‌کیا بخش جالبی روی آنتن برد؛ در تمرین این تیم به نحوه دفاع کردن، طراحی حملات، زدن ضربات آزاد و … از سنین پایه پرداخته می‌شود.

بررسی تیم های پایه هامبورگ با مهدوی کیا

حرف‌های خواندنی مهدوی‌کیا از فوتبال پایه ایران و آلمان

مهدی مهدوی‌کیا با حضور در برنامه نود درخصوص مسائل مختلفی ازجمله فساد در فوتبال پایه صحبت کرد که مشروح اظهارات او را در زیر می‌خوانید:

– کارهای فوتبال پایه آلمان و ایران اصلا قابل مقایسه نیست و فاصله‌ها خیلی زیاد است.
– ما در هامبورگ 11 زمین تمرین در تیم پایه سال داریم؛ در آلمان همه باشگاه‌های حرفه‌ای باید 10 تیم در رده‌های مختلف سنی داشته باشند و باید آکادمی تهیه کنند.
– بودجه میلیونی با 11 زمین چمن، استخر و … در اختیار ما از سوی باشگاه هامبورگ قرار داده شده است.
– از سال گذشته کمپ بسیار زیبایی که در فوتبال آلمان کم‌نظیر است در کنار ورزشگاه اصلی هامبورگ ساخته شده و تمام تمرینات تیم‌های 14 سال به بالا در آنجا تمرین می‌کنند.
– همه باشگاه‌های آلمان اهمیت و رقابت زیادی در فوتبال پایه دارند.
– فوتبال پایه در اروپا و به ویژه آلمان درمقایسه با ایران این است که سطح آموزش در کشور ما دیر است؛ نخستین آموزش در ایران از 14 سال به بعد بوده ولی برخی باشگاه‌ها هم از 12 سال تیم دارند.
– در فوتبال آلمان هر رده سنی تیم دارد و به دلیل شرایط سنی از فوتبال کنار نمی‌رود؛ سطح آموزش از 6-5 سالگی شروع می‌شود که واقعا جالب توجه است.
– دروازه‌بانی که در 17 سالگی مقابل 80 هزار تماشاگر آلمانی درون زمین قرار می‌گیرد پیش از آن شاید 500 بازی در تیم‌های پایه بازی کرده باشد و به همین دلیل استرسی ندارد.
– وقتی آلمان‌ها در جام جهانی 1998 و بعد از آن از مسابقات کنار رفتند روی به جوانگرایی آوردند طوری که حالا می‌بینیم 366 نقطه در کشور آلمان با 320 مربی آموزش دیده کار می‌کنند.
– ما به‌عنوان مربیان پایه هامبورگ موظف هستیم به مدارس ابتدایی و راهنمایی برویم و سه روز به آنها آموزش فوتبال می‌دهیم؛ یعنی آلمانی‌ها از سطح مدرسه فوتبال را آموزش می‌دهند.
– ما در مورد مسائلی برای تیم ملی صحبت می‌کنیم که در فوتبال دنیا خنده‌دار است؛ واقعا مسائل زمین چمن، توپ، البسه و … برای تیم ملی تاسف‌آور است.
– نداشتن زمین چمن مناسب، استادیوم‌های روز و … برای فوتبالی که مدعی اولی آسیاست خوب نیست و این افتخارات با استعدادهای ایران به دست آمده است.
– خودِ من در مقطع ابتدایی یک معلم ورزش کار بلد داشتم که به جای از ابتدا فوتبال بازی کردن، مسائلی مثل گرم کردن و … را می‌گفت که موجب افتخارات زیادی در تمام رشته‌های ورزشی شد ولی حالا چند معلم ورزشی علاقه‌مند داریم؟
– آقای کتاب‌فروش استعداد من را کشف کرد و فوتبالم را مدیون او هستم.
– بعد از چندین سال به منطقه 14 تهران رفتم که دیدم به جای چمن طبیعی، روی یک موکت چمن مصنوعی تمرین می‌کنند و همان دو مربی قدیم آنجا هستند.
– شما نمی‌دانید چه منبع استعداد فوتبالی در ایران وجود دارد و کسی از آن اطلاعی ندارد.

اختلاف کی‌روش و برانکو به فوتبال ملی و باشگاه کمک نمی‌کند؛ آیا برنامه لیگ قبل از شروع فصل با مربی تیم ملی و باشگاه هماهنگ شده بود یا خیر؟
– آیا کی‌روش به فوتبال باشگاهی ما اعتقاد دارد یا خیر؟؛ فکر می‌کنم اعتقاد ندارد چون می‌خواهد با اردوهای درازمدت بازیکنان را به مرز آمادگی برساند و به شرایطی که خودش می‌خواهد برساند.

نظر مهدوی کیا درباره اختلاف کیروش با باشگاه های لیگ برتری

– دو مسئله اصلی که در فوتبال پایه با آن مواجه هستیم دانش مربیان و امکانات سخت‌افزاری است؛ در آلمان مربیان مخصوص هر رده سنی آموزش داده می‌شوند ولی با این حال اگر زمین مناسب نداشته باشیم به نتیجه نمی‌رسیم.
– واقعا باشگا‌ه‌های فولاد خوزستان و سپاهان به فوتبال پایه اهمیت می‌دهند و تمام رده‌های سنی را رصد می‌کنند و بازیکن می‌گیرند.
– چرا باشگاه‌های بزرگ ایران در فوتبال پایه فعالیت جدی ندارند؟؛ زمین‌های فوتبال پایه موجب تاسف است؛ یک زمانی فوتبال تهران قطب فوتبال پایه کشور بود ولی الان آن زیبایی فوتبال و کارهای گذشته را نمی‌بینیم.
– زمان ما یا نسل قبل از آن فوتبال کوچه‌ای بازی می‌کردند ولی الان حتی در سنین پایین هم گل کوچک بازی نمی‌کنند.
– باید تحقیقات و برخورد کنند با کسانی که در تست قبول می‌شوند ولی از آنها پول مطالبه می‌شود.
– اتفاقاتی که فوتبال پایه مخصوصا در رده سنی نونهالان می‌افتد خوشایند نیست؛ این وضع فوتبال پایه مملکت ماست.
– در سال 2003 یک بازیکن ژاپنی به تیم هامبورگ آمد تا تست بدهد که در آن زمان بالای 100 خبرنگار برای پوشش آن حضور پیدا کردند چون یک بازیکن ژاپنی در بوندس لیگا نبود ولی حالا پس از 14-13 سال ایران یک بازیکن هم در آلمان ندارد و بیش از 13 بازیکن ژاپنی در آنجا هستند.
– یکی از معضلات اصلی در فوتبال پایه همین مسئله سربازی است چون با خرج زیاد بازیکن آماده می‌شود ولی زمان بهره‌برداری او باشگاه‌های نظامی از آنها استفاده می‌کنند و واقعا نمی‌شود دلیل درستی برای آن داشت.
– بعد از جام جهانی 1998 از باشگاه‌های زیادی پیشنهاد داشتم؛ به باشگاه تاتنهام رفتم و قرارداد سه ساله بستم که آن زمان به من قول دادند به ایران آمدم کارت پایان خدمتم را بدهند ولی 7-6 ماه من را منتظر گذاشتند که موجب شد حتی افسردگی بگیرم و اضافه وزن پیدا کنم؛ راه پیشرفتم بسته شد و در ایران بازی کردم.

– چه ایرادی دارد جوان 20 ساله که فوتبالیست بسیار خوبی است در زمان خدمت سربازی به جوانان فوتبال آموزش دهد؟؛ چه ایرادی دارد مربیان وقتی مدرک A می‌گیرند به اجبار یک سال در رده پایه فعالیت کنند؟
– در فوتبال پایه پول نیست ولی تجربه وجود دارد؛ مجتبی حسینی از دسته دوم و بعد لیگ یک شروع کرده است.
– اگر قرار بود دنیای مربیگری و بازیگری یکی باشد کلوپ، توخل و … مربی نمی‌شدند و بازیکنان بزرگ آلمان در ایران راه به موفقیت می‌رسیدند.
– الکساندر نوری سرمربی وردربرمن در تمام رده‌ها کار کرده تا به این مهم رسیده است.
– مربیان فوتبال لیگ برتری ما چند بار به کلاس‌های مربیگری اروپایی می‌روند؟ آیا در کشور ما یک تورنمنت فوتبال پایه برگزار می‌شود؟
– آقای کی‌روش می‌گوید بازیکنان ایرانی تجربه اروپایی ندارد چون منظورش این است بازی بین‌المللی نکردند.
– بازیکنان ما باید از سن 10 سالگی بازی کنند تا به سن 16 سالگی می‌رسند در مسابقات زیادی به میدان رفته باشند چون انگیزه می‌گیرند و راحت‌تر کار می‌کنند.
– چرا در هر شهری مثل باشگاه فولاد آکادمی نداریم؟ این مسائل معضل است.
– یکی از معدود کسانی که راه درست را رفته وحید هاشمیان است و الان بالاترین مدرک مربیگری آلمان که کار سختی است را دارد؛ آیا او را دعوت به کار کردیم؟

– آقایان مسوول فوتبال ایران چه چیزی را می‌خواهید ببینید؟ چرا هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد؟ حتما باید کار به آزارهای جنسی برسد؟ نمی‌توانیم با این تخلفات فوتبال برخورد کنیم؟ مگر می‌شود هرکسی در فوتبال پایه ورود کند؟
– در فوتبال آلمان باید عدم سوء پیشینه بگیرید تا در رده پایه فعالیت داشته باشید؛ کسانی باید در فوتبال ورود کنند که سالم باشند.
– یک باشگاهی مثل فولاد و سپاهان کار می‌کنند و آدم از اقدامات‌شان لذت می‌برد.
– اصلا پول چه معنایی در فوتبال می‌دهد؟ بازیکن باید استعداد داشته باشد. ما در هر رده سنی هامبورگ پنج بازیکن آفریقایی که در رده پایین جامعه هستند، داریم.
– چند نفر در فوتبال ایران گرفتند ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و اینگونه مسائل بدتر شد.
– اگر به مربیان پایه پول بدهید از فساد جلوگیری می‌شود.
– نوع فوتبال پایه یکی از تیم‌های پرطرفدار را دیدیم و گفتم چه کیفیتی است؟ ولی آنها گفتند زمین تمرین نداریم و نمی‌توانیم بیش از سه جلسه در هفته تمرین داشته باشیم.
– در آلمان در حد عرف پول پرداخت می‌شود ولی مربیان علاقه‌مند به کارشان هستند اما در ایران چند مربی داریم که تمام مسائل کار با بازیکنان پایه را بلد باشند؟

– فدراسیون فوتبال آلمان تمام مسابقات را زیر نظر دارد.
– وقتی از آموزش فوتبال صحبت می‌کنیم ابتدا آموزش و پرورش را باید عنوان کنیم؛ باید امکانات دراختیار آموزش و پرورش قرار داد چون به فوتبال پایه کمک می‌کند.
– باید فوتبال محلات و زمین‌ها بیشتر شود تا بچه‌ها بازی کنند.
– باید مربیان مخصوص رده‌های پایه آموزش ببینند تا در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
– این مملکت منبع بازیکن فوتبال است ولی به‌خاطر سخت‌افزار از سایر کشورها عقب هستیم.

– چرا خانواده‌ها به دلالان پول می‌دهند تا بازیکن‌شان به فوتبال معرفی شود؟
– به نظرم فوتبال پایه را تعطیل کنند و به دست این پولدارها بدهند تا ببینند چه می‌شود.

گفتگو با مهدوی کیا پیرامون استعدادیابی در فوتبال

* گزارشی از تیم‌های پایه فولاد خوزستان که یکی از قطب‌های بازیکن‌سازی ایران است، پخش شد.

نگاهی به باشگاه های بازیکن ساز تیم ملی

نگاهی جالب به فوتبال پایه فولاد خوزستان

* وضعیت اسف‌بار فوتبال پایه ایران که از بازیکنان پول‌های کلان دریافت می‌شود تا فقط کارت برای‌شان صادر کنند، یکی از بخش‌های جذاب برنامه نود بود.

مشکلات عجیب و غریب فوتبال پایه

دلالی آشکار و کثیف در فوتبال ایران

* فساد در فوتبال پایه باشگاه استقلال دیگر سوژه برنامه نود بود که بخش دیگری از گزارش‌ها را به خود اختصاص داد که طی مصاحبه با حسن روشن، سیاوش اکبرپور، علی سامره، صادق ورمزیار و … به آن پرداخته شد.

بررسی احتمال تبانی در باشگاه استقلال

* ماشین‌سازی 3 سایپا 3

– نکته بازی

نوار 9 شکست پیاپی ماشین‌سازی پاره شد

کنفرانس مربیان

فرکی: اینکه دو بار شکست را تبدیل به مساوی کردیم و حتی می‌توانستیم به پیروزی برسیم مهم بود.

کاظمی: تیمی که امروز سه گل زد قابل تقدیر است؛ از بچه‌ها تشکر می‌کنم؛ امیدوار هستیم در زمین چمن هموار بتوانیم به آرمان‌های مدنظرمان برسیم.

* کارشناسی داوری بازی ماشین‌سازی و سایپا

بازیکن ماشین‌سازی به دلیل ضربه خطرناک به مهاجم سایپا باید اخراج می‌شد.
پنالتی سایپا به درستی اعلام شد.
اخراج بازیکن ماشین‌سازی کاملا درست بود.
مدافع سایپا خطایی روی مهاجم ماشین‌سازی انجام نداد.

* بخش لژیونرها

پاس گل مسعود شجاعی و گلزنی کریم انصاری‌فرد مقابل جیانینا در سوپر لیگ یونان و پس از آن گلزنی شجاعی مقابل پاناتولیکوس مهم‌ترین اتفاق این هفته برای لژیونرها بود؛ رحیم زهیوی مقابل المعیذر در نخستین بازی خود برای الشحانیه پاس گل داد و مهرداد پولادی 90 دقیقه بازی کرد؛ رضا قوچان‌نژاد در دیدار دوستانه برابر ولفسبورگ گل عقربی زیبایی زد.

بررسی عملکرد لژیونرها

* گزارشی از بازی‌های هفته هجدهم لیگ دسته اول پخش شد.

نگاهی به رقابت های هفته هجدهم لیگ یک

سامره: بازیکن غیرفنی نگرفتم

علی سامره در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: بازیکن غیر فنی برای تیم امید استقلال نپذیرفتم و دو نفری که از نظر فنی شرایط خوبی داشتند را جذب کردم ولی حرف‌های دیگری مطرح کردند.

او ادامه داد: باشگاه برای گرداندن آکادمی به نتیجه رسید از بازیکنانی که می‌توانند به باشگاه کمک مالی داشته باشند استفاده کند و نظر بنده نبود؛ با این حال من گفتم بازیکن را باید فنی تایید کنم.

دفاعیات سامره درمورد اتهامات دلالی در استقلال

* نتیجه نظرسنجی

حدود یک میلیون و 428 هزار نفر شرکت کردند که بیش از 39 درصد به میانجی‌گری فدراسیون فوتبال برای توافق جدید کی‌روش با باشگاه‌ها رای دادند.

برنامه نود این هفته ساعت 2:15 بامداد روز سه‌شنبه(بیست و یکم دی‌ماه) خاتمه یافت.

90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 …
90tv.ir/newspaper/350167/روزنامه-های-ورزشی-دوشنبه-20-دی-95
روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 دی 95. … وبسایت رسمی برنامه نود · ارتباط با برنامه پیش بینی مسابقات تبلیغات نرم افزار مسابقات پیامکی ۹۰ …
90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – ویدیو – وبسایت رسمی …
90tv.ir/frontcms/video/list
برنامه کامل نود ۱۳ دی – بخش اول. ۹۸۳۸ … ۷ روز پیش گفتگو با برانکو ایوانکوویچ (نود 13 دی) گفتگو … ۲۲ دقیقه پیش 25 دریبل برتر NBA در هفته گذشته 95/10/20 …
90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – روزنامه های ورزشی دوشنبه 6 …
90tv.ir/newspaper/344822/روزنامه-های-ورزشی-دوشنبه-6-دی-95
۶ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – روزنامه های ورزشی دوشنبه 6 دی 95. … روزنامه های ورزشی یکشنبه ۱۹ دی ۹۵ · روزنامه های ورزشی شنبه ۱۸ دی ۹۵ · روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۱۶ دی ۹۵.
شبکه سه سیما | زمان پخش برنامه ها
www.tv3.ir/conductor/archive
… درباره شبکه · زمان پخش برنامه ها · پخش زنده. جستجو. 20. دوشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۵. آذر. امروز دوشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۵. اوقات شرعی به افق تهران … ساعت شروع, نام برنامه, مدت …
شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 11/5/16
خلاصه برنامه نود 6 دی 95 | گفتگو با منصوریان و رحمتی | …
90fa.ir/خلاصه-برنامه-نود-6-دی-95-گفتگو-با-منصوریان/
۷ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برنامه 90. دیشب دوشنبه ۶ دی ماه ۹۵ برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور روی آنتن شبکه سه سیما رفت که در ادامه خلاصه ای از اتفاقات مهم در این برنامه را …
پخش زنده و آنلاین برنامه نود دوشنبه 20 دی ماه 95 | نودفا – خانه
90fa.ir/پخش-زنده-و-آنلاین-برنامه-نود/
ارسال شده توسط:محسن حیدری تاریخ ارسال: دی ۱۸, ۱۳۹۵ در برنامه 90 ۰ … پخش زنده ، آنلاین و اینترنتی برنامه تلویزیونی نود از شبکه سوم سیما دوشنبه ۹۵/۱۰/۲۰.
دانلود برنامه نود 13 دی 95 :: خواب و بیدار
khabobidar.blog.ir/1395/10/13/دانلود-برنامه-نود-13-دی-95
۷ روز پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 13 دی 95,نود درجه … شد؛ نمی‌توانیم از آقای علیپور با 20 سال سن انتظار زیادی داشته باشیم ولی …
برنامه نود :: ورزش سه
www.varzesh3.com/tag/927028/برنامه-نود
دوشنبه 20 دی10:14 … گزارش کامل برنامه نود با برانکو و نکونام 1395/10/14 … باشگاه نفت و گاز گچساران نسبت به مسائل پیش آمده در برنامه نود واکنش نشان داد.
دوستی ها – دانلود مستقیم برنامه نود
www.doustiha.ir/tag/دانلود-مستقیم-برنامه-نود
نقشه کثیف جوان 20 ساله برای دختر جوان در آسانسور … دانلود رایگان آرشیو برنامه نود 90 در فصل 95-96 با کیفیت عالی … برنامه مورخ 13 دی ماه 1395 اضافه شد.
دانلود برنامه نود دیشب دوشنبه 6 دی 95
www.stage2.ir/دانلود-برنامه-نود-دیشب-دوشنبه-6-دی-95/
۷ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۲ ساعت پیش – دانلود برنامه نود 6 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 6 دی 95,دانلود نود درجه 6 دی 95,دانلود داوری … دانلود برنامه نود در 6 دي ماه 95 دوشنبه 06 دی 1395 – رز بلاگ – . …. آیا فردا 20 دی 95 به علت فوت هاشمی رفسنجانی تعطیل است؟ورود به سایت برنامه نود www.90tv.ir, آخرین اخبار سایت نود 90
khabarpu.com/pu/site-pu/tv/www.90tv.ir-سایت-برنامه-نود.htm
ورود به سایت برنامه نود www.90tv.ir, سایت نود 90tv.ir, سایت برنامه 90, سایت 90,سایت عادل فردوسی پور 90tv, فوتبال فانتزی … دوشنبه,۲۰ دی ۱۳۹۵ / 09-01-2017.
دانلود برنامه نود 13 دي 95 | گفتگوي ويژه با برانکو
parsinevis.rozblog.com/…/دانلود-برنامه-نود-13-دي-95–گفتگوي-ويژه-با-برانکو.ht…
۶ روز پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 13 دی 95,نود درجه 95/10/13 . …. 20 . دانلود برنامه نود دیشب دوشنبه 10 آبان 95+فیلم 90 درجه – دیوار
دانلود برنامه نود 13 دي 95 برانکو و نکونام
m-ee-ch-k-aa.rozblog.com/post/…/دانلود-برنامه-نود-13-دي-95-برانکو-و-نکونام.html
۶ روز پیش – ۱۲ دقیقه پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 13 دی . …. ۵۴دقیقه پیش. 20 . خاطرات تلخ و شیرین نکونام در برنامه نود+فیلم
دانلود کامل نود – دانلود برنامه 90 نود | 90tv3.ir
dlnavad.ir/category/دانلود-کامل-نود/
دانلود کامل برنامه ۹۰ نود دوشنبه 6 دی 95 – نود 95/10/6 – با کیفیت بالا و لینک … دانلود کامل برنامه 90 نود دوشنبه 29 آذر 1395 – نود شب یلدا – گزارشی از شهاب حسینی .
برنامه نود – آپارات
www.aparat.com/90tv/برنامه_نود
برنامه نود. … تسلط جالب کواچیچ به 5 زبان زنده دنیا. 1,170 بازدید. 90tv.ir خوراک کانال …. حواشی داغ فوتبال و ورزش ایران 95/02/20. برنامه نود. 0 بازدید. 3:07 …
پیامکی برنامه “90 “13/ دی/+عکس
navduni.com/news/62314
برچسب ها:برنامه 90 نود 13 دی 95,برنامه 90 13 دی 95,برنامه نود 13 دی 95,دانلود برنامه نود … 90tv.ir خوراک کانال …. حواشی داغ فوتبال و ورزش ایران 95/02/20. برنامه نود.
دانلود برنامه 90 نود – 90tv
www.90tv3.com/
دانلود برنامه 90 نود. صفحه نخست · دانلود ۹۰ · برندگان ۹۰ … دانلود کامل برنامه ۹۰ نود دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ – ۱۳ دی ماه ۹۵. ۱۳ دی, ۱۳۹۵ admin دانلود 90 434 views 0 ۰.
حضور برانکو در برنامه نود 13 دیماه 95
www.tootifun.ir/post/495/حضور-برانکو-در-برنامه-نود-13-دیماه-95.html
۷ روز پیش – ۱۱ دقیقه پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 13 دی 95,نود درجه 95/10/13 … برنامه … گزیده خبر 20:30 مورخ 13 دی ماه 95 + فیلم.
دانلود برنامه 90 نود | 90tv3.ir
90tv3.ir/
دانلود کامل برنامه نود 90. … نتیجه نظرسنجی برنامه نود دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵; برندگان برنامه نود ۲۲ اذر که در … اخبار ورزشی; اخبار داغ / ویژه; دانلود کامل 90; گالری ورزشی …
دانلود خلاصه برنامه 90 | 29 آذر 95
www.alfadl.ir/post/573/دانلود-خلاصه-برنامه-90–29-آذر-95.html
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – May 9, 2016 – دانلود برنامه 90 نود 20 اردیبهشت 95. … وارد نشده: شهر آورد خلاصه برنامه نود 90 دیشب دوشنبه 7 دی 94 | دانلود سریال 94 ۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش.
جستجوهای مربوط به برنامه 90 نود 20 دی 95روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 دی 95 – وبسایت رسمی برنامه نود
90tv.ir/newspaper/350167/روزنامه-های-ورزشی-دوشنبه-20-دی-95
روزنامه های ورزشی دوشنبه 20 دی 95. … وبسایت رسمی برنامه نود · ارتباط با برنامه پیش بینی مسابقات تبلیغات نرم افزار مسابقات پیامکی ۹۰ …
دانلود برنامه نود 13 دی 95 | گفتگوی ویژه با نکونام و برانکو : …
newclip.blog.ir/post/دانلود-برنامه-نود-13-دی-95-گفتگوی-ویژه-با-نکونام-و-برانکو
۶ روز پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95 | گفتگوی ویژه با نکونام و برانکو … شد؛ نمی‌توانیم از آقای علیپور با 20 سال سن انتظار زیادی داشته باشیم ولی طبیعی …
شبکه سه سیما | زمان پخش برنامه ها
www.tv3.ir/conductor/archive
… درباره شبکه · زمان پخش برنامه ها · پخش زنده. جستجو. 20. دوشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۵. آذر. امروز دوشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۵. اوقات شرعی به افق تهران … ساعت شروع, نام برنامه, مدت …
شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 11/5/16
خلاصه برنامه نود 6 دی 95 | گفتگو با منصوریان و رحمتی | …
90fa.ir/خلاصه-برنامه-نود-6-دی-95-گفتگو-با-منصوریان/
۷ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دیشب دوشنبه ۶ دی ماه ۹۵ برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور روی آنتن شبکه سه سیما رفت که در ادامه خلاصه ای از اتفاقات مهم در این برنامه را برای شما …
پخش زنده و آنلاین برنامه نود دوشنبه 20 دی ماه 95 | نودفا – خانه
90fa.ir/پخش-زنده-و-آنلاین-برنامه-نود/
۲ روز پیش – پخش زنده ، آنلاین و اینترنتی برنامه تلویزیونی نود از شبکه سوم سیما دوشنبه ۹۵/۱۰/۲۰. (در برنامه نود این هفته مسائل مهم و حواشی یک هفته اخیر …
برنامه نود :: ورزش سه
www.varzesh3.com/tag/927028/برنامه-نود
دوشنبه 20 دی10:14 … گزارش کامل برنامه نود با برانکو و نکونام 1395/10/14 … باشگاه نفت و گاز گچساران نسبت به مسائل پیش آمده در برنامه نود واکنش نشان داد.
دانلود برنامه نود دیشب دوشنبه 6 دی 95
www.stage2.ir/دانلود-برنامه-نود-دیشب-دوشنبه-6-دی-95/
۷ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱۲ ساعت پیش – دانلود برنامه نود 6 دی 95,برنامه 90 دیشب دوشنبه 6 دی 95,دانلود نود درجه …. آیا فردا 20 دی 95 به علت فوت هاشمی رفسنجانی تعطیل است؟
دانلود برنامه نود 13 دي 95 | گفتگوي ويژه با برانکو
parsinevis.rozblog.com/…/دانلود-برنامه-نود-13-دي-95–گفتگوي-ويژه-با-برانکو.ht…
۶ روز پیش – دانلود برنامه نود 13 دی 95 | گفتگوی ویژه با نکونام و برانکو :: نیوکلیپ …. 20 . دانلود برنامه نود دیشب دوشنبه 10 آبان 95+فیلم 90 درجه – دیوار
دوستی ها – دانلود مستقیم برنامه نود
www.doustiha.ir/tag/دانلود-مستقیم-برنامه-نود
دانلود رایگان آرشیو برنامه نود 90 در فصل 95-96 با کیفیت عالی …. 10774; تعداد کل نظرات: 152749; آخرين بروزرسانی: ۲۰ دی ۱۳۹۵; تاریخ تاسیس سایت: 1390/05/22 …
برنامه نود – آپارات
www.aparat.com/90tv/برنامه_نود
برنامه نود. … خلاصه و حواشی نفت 1-2 سیاه جامگان (نود 12 بهمن) · برنامه نود. 0 بازدید. 2:25 … حواشی داغ فوتبال و ورزش ایران 95/02/20. برنامه نود. 0 بازدید. 3:07 …

error: Content is protected !!

.

Xclose